Závěsy do oken ze stálobarevných látek

Z naší nabídky až 8 000 druhů látek  si můžete v klidu vybrat i doma, katalogy a vzorníky vám zapůjčíme. Závěsy na míru šijeme z kvalitních látek, u kterých klademe důraz na stálobarevnost a snadnou údržbu. Navštivte náš showroom v Náchodě a my vám po dohodě vyrobíme lehké designové i zatemňovací závěsy podle vašich představ.

Závěsy tmavě šedé vhodné nejen do obývacího pokoje.Proč si vybrat závěsy od nás

  • v případě zájmu provedeme montáž závěsů
  • realizujeme i atypová řešení
  • na výběr i motorické ovládání závěsů
  • nabízíme kvalitní produkty, které zaručí pěkný vzhled a funkčnost dlouhé roky
  • 5 let záruka na naši práci
  • poradíme, jak sladit jednotlivé prvky interiéru
  • spolupracujeme s prověřenými dodavateli

Nezávazně zjistit cenu


Zatemňovací závěsy do oken, podobně jako záclony, poskytnou naprosto neopakovatelnou atmosféru v interiéru. Vedle zpříjemnění dokážou neprůhledné zatemňovací závěsy zamezit také pronikání světla z nebo do interiéru. Luxusní závěsy bývají velmi často používány společně s dalšími prvky interiérové stínicí techniky, a to se žaluziemi, záclonami, římskými nebo látkovými roletami.


Ladění barev a materiálů pro závěsy

Při kombinování je důležité sladit vhodně barvy, materiály a dodržet jednotný styl v interiéru. Využijte našich zkušeností a dlouhodobé spolupráce s teamy designerů! V našem studiu v Náchodě si můžete prohlédnout řadu vzorků. Rádi vám také ukážeme fotografie z našich realizací.


Výběr látek pro závěsy a údržba

Při výběru látek pro šití závěsů klademe především důraz na kvalitu, snadnou údržbu a stálobarevnost. V naší kolekci jsou i látky s certifikátem EASY CARE, který zaručuje velmi snadnou  údržbu. S látkami, které nabízíme, máme bohaté zkušenosti. Jako jedni z mála také poskytujeme pomoc s jejich údržbou.

Závěsy dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Nezávazně zjistit cenu

Závěsy - na výběr z mnoha způsobů šití


Cena za závěsy

Cena za závěsy je samozřejmě pohyblivá. Většinou se udává cena za 1 bm, pozor ovšem, zda se jedná o látku o šířce 135 - 150 cm nebo o šířce 280 - 320 cm. Látka pak může stát, podle typu nebo výrobce, např. od 120 CZK za 1 bm až po 4000 CZK za 1 bm. To se již ale bavíme o skutečně luxusních látkách protkávaných zlatými nitkami.

Dále do ceny závěsů vstupuje prostřih, velikost vzoru. Můžete mít raport vysoký 65 cm a toto se musí brát v úvahu při počítání spotřeby. Také typ řasení má vliv na spotřebu, podobně jakou u záclon může být řasení v poměru 1 : 1,8 až 1 : 2,25. To znamená, že na 1 metr šířky okna budeme potřebovat 1,8 - 2,25 bm látky.


Proto pokud se zastavíte v našem studiu v Náchodě a vyberete si určitý typ látky, spočítáme cenu s ohledem na vše, co jsme již zmínili. 

Ukázka závěsů v interiérech