Závěsy do oken ze stálobarevných látek

Z naší nabídky až 8 000 druhů látek  si můžete v klidu vybrat i doma, katalogy a vzorníky vám zapůjčíme. Závěsy na míru šijeme z kvalitních látek, u kterých klademe důraz na stálobarevnost a snadnou údržbu. Navštivte náš showroom v Náchodě nebo Hradci Králové a my vám po dohodě vyrobíme lehké designové i zatemňovací závěsy podle vašich představ.

Závěsy tmavě šedé vhodné nejen do obývacího pokoje.Proč si vybrat závěsy od nás

  • v případě zájmu provedeme montáž závěsů
  • realizujeme i atypová řešení
  • na výběr i motorické ovládání závěsů
  • nabízíme kvalitní produkty, které zaručí pěkný vzhled a funkčnost dlouhé roky
  • 5 let záruka na naši práci
  • poradíme, jak sladit jednotlivé prvky interiéru
  • spolupracujeme s prověřenými dodavateli

Nezávazně zjistit cenu


Zatemňovací závěsy do oken, podobně jako záclony, poskytnou naprosto neopakovatelnou atmosféru v interiéru. Vedle zpříjemnění dokážou neprůhledné zatemňovací závěsy zamezit také pronikání světla z nebo do interiéru. Luxusní závěsy bývají velmi často používány společně s dalšími prvky interiérové stínicí techniky, a to se žaluziemi, záclonami, římskými nebo látkovými roletami.


Ladění barev a materiálů pro závěsy

Při kombinování je důležité sladit vhodně barvy, materiály a dodržet jednotný styl v interiéru. Využijte našich zkušeností a dlouhodobé spolupráce s teamy designerů! V našich studiích v Náchodě a Hradci Králové si můžete prohlédnout řadu vzorků. Rádi vám také ukážeme fotografie z našich realizací.


Výběr látek pro závěsy a údržba

Při výběru látek pro šití závěsů klademe především důraz na kvalitu, snadnou údržbu a stálobarevnost. V naší kolekci jsou i látky s certifikátem EASY CARE, který zaručuje velmi snadnou  údržbu. S látkami, které nabízíme, máme bohaté zkušenosti. Jako jedni z mála také poskytujeme pomoc s jejich údržbou.

Závěsy dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, nebo navštivte naše studio v Náchodě či Hradci Králové.

Nezávazně zjistit cenu

Závěsy - na výběr z mnoha způsobů šití


Cena za závěsy

Cena za závěsy je samozřejmě pohyblivá. Většinou se udává cena za 1 bm, pozor ovšem, zda se jedná o látku o šířce 135 - 150 cm nebo o šířce 280 - 320 cm. Látka pak může stát, podle typu nebo výrobce, např. od 120 CZK za 1 bm až po 4000 CZK za 1 bm. To se již ale bavíme o skutečně luxusních látkách protkávaných zlatými nitkami.

Dále do ceny závěsů vstupuje prostřih, velikost vzoru. Můžete mít raport vysoký 65 cm a toto se musí brát v úvahu při počítání spotřeby. Také typ řasení má vliv na spotřebu, podobně jakou u záclon může být řasení v poměru 1 : 1,8 až 1 : 2,25. To znamená, že na 1 metr šířky okna budeme potřebovat 1,8 - 2,25 bm látky.


Proto pokud se zastavíte v našem studiu v Náchodě nebo Hradci a vyberete si typ látky, spočítáme cenu s ohledem na vše, co jsme již zmínili. 

Ukázka závěsů v interiérech

Zatemňovací závěsy dekorační
Zatemňovací závěsy dekorační
Závěsy do oken na míru
Závěsy do oken na míru
Dekorační závěsy oranžové
Dekorační závěsy oranžové
Závěsy na okna světlé
Závěsy na okna světlé
Záclony, závěsy, tapety v obývacím pokoji
Záclony, závěsy, tapety v obývacím pokoji
Kombinace závěsů a římské rolety v obýváku
Kombinace závěsů a římské rolety v obýváku
Dekorační závěs s garnýží v jídelně
Dekorační závěs s garnýží v jídelně