Moderní záclony z kvalitních látek

Záclony průhledné z kvalitních látek do interiéruNavštivte náš showroom v Náchodě , kde vám po dohodě ušijeme záclony z kvalitních látek, u kterých klademe důraz především na snadnou údržbu a stálobarevnost. Katalogy i vzorníky vám rádi zapůjčíme domů Ať už sháníte klasické, provázkové záclony různých šířek a barev nebo vitrážové záclony do kuchyně, poraďte se s námi. Rádi vám ušijeme jak klasické, tak i luxusní záclony na míru i do atypických oken.

Proč si vybrat záclony od nás

  • možnost motorického ovládání záclon
  • 5 let záruka na naši práci
  • v případě zájmu provedeme i montáž
  • vyrábíme na míru
  • realizujeme atypová řešení
  • poradíme, jak sladit všechny doplňky pro dokonalý celek
  • spolupracujeme s prověřenými dodavateli

Nezávazně zjistit cenu


Moderní záclony
jsou zpravidla průhledné nebo poloprůhledné a jejich hlavní funkcí je zpříjemnit a zjemnit interiér. Také pomohou zamezit nežádoucím pohledům zvenčí. Ušijeme vám, co si řeknete: voálové záclony, které ozdobí váš domov, či dětské záclony, jež potěší vaše ratolesti, i jiné. A to vše z kvalitních látek od dodavatelů jako jsou např. Dossign, Fuggerhaus, Dekoma, Adwin a další. Kromě záclon šijeme samozřejmě také závěsy.

Údržba záclon

V naší kolekci jsou i látky s certifikátem EASY CARE, který zaručuje velmi snadnou údržbu. S látkami z naší kolekce máme bohaté zkušenosti a jako jedni z mála také nabízíme službu jejich údržby.

Záclona na míru vhodná nejen do ložnice

Záclony od nás

Záclony dodáváme v řadě provedení, která se vzájemně liší typem skladu nebo poměrem řasení. Nejčastěji je využíván poměr řasení 1:2 nebo 1:2,5. Standardní výška záclon je 280 nebo 290 cm. Na přání zákazníka jsme schopni dodat záclony až do výšky 320 cm. Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás prosím kontaktujte, případně navštivte naše studio v Náchodě.

Nezávazně zjistit cenu

Možnosti provedení záclon