Hliníkové žaluzie se snadnou údržbou

Hliníkové žaluzie se vyznačují snadnou montáží, širokou škálou barevného provedení a cenovou dostupností. Kvalitní materiály a precizní zpracování jsou garancí spolehlivosti a dlouhé životnosti. Naklápění lamel žaluzií umožňuje velmi dobrou regulaci pronikání světla do místnosti.

Montáž žaluzií

Interiérové horizontální žaluzie montujeme na hliníková, plastová, dřevěná i euro okna, na zeď či do stropu. Umíme také zastínit okna nepravidelných tvarů, např. trojúhelníkového nebo lichoběžníkového, či okna do oblouku. Žaluzie dodáváme v různých šířkách lamel – 16, 25 a nově i 32 a 50mm. Lamely jsou omyvatelné, což umožňuje velmi snadnou údržbu žaluzie.

Atypické řešení stínění

Neobyčejný vzhled dodá žaluzii i atypické tvarování lamel nebo jejich nestandardní skládání po dvou, což v otevřeném stavu zajistí lepší výhled. Horizontální hliníkové žaluzie nabízíme v manuálním i elektro ovládání.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V nabídce máme také luxusně vypadající a velmi oblíbené dřevěné žaluzie a vertikální žaluzie. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení