Somfy, ovládání domácnosti chytrým telefonem

Vaše bydlení má sloužit vám, ne vy jemu! Ovládejte celý svůj rodinný dům pomocí chytrého telefonu. Představujeme automatizaci domácnosti v podání naší partnerské společnosti Somfy.

Logo Somfy.jpgLogo Somfy

Jak automatizace domácnosti funguje?

Všechna kompatibilní zařízení jako markýzy, pergoly, rolety, ale i garážová vrata, vjezdová brána a osvětlení jsou napojena na jeden ze systémů ovládání - TaHoma®, nebo Connexoon.

15foto.jpg14foto.png

Automatizovaná domácnost se stará o vaše pohodlí, bezpečí a přináší významné úspory na energiích. Nemusíte tak vstávat, abyste vytáhli žaluzie, otevřeli přátelům vjezdovou bránu nebo zhasli před spaním světlo. Můžete i nechat samostatně pracovat předem navolené scénáře, které budou myslet za vás. Například v silném větru se automaticky stáhne vaše kazetová markýza, aby se nepoškodila. Co více si od moderního bydlení přát?

Na webu Somfy se také můžete seznámit s odpověďmi na nejčastější dotazy na téma automatizace domácnosti.

 Somfy_home_CZ_990.png

O systému TaHoma®

TaHoma® je komplexní systém automatizace domácnosti, který se stará nejen o vaše pohodlí díky vlastní aplikaci pro chytré telefony, ale i o bezpečí vašeho domu a vaší rodiny. Můžete se spolehnout i na zpětnou vazbu, kdy vám systém dá vědět, že byla roleta v pořádku stažena a alarm aktivován.

 05foto.jpg

Máte o systém TaHoma® zájem, nebo další otázky? Obraťte rovnou na nás, rádi vám se vším poradíme.

O systému Connexoon

Systém Connexoon funguje na principu tří aplikací pro váš chytrý telefon, z nichž každá se stará o jinou část vašeho domova. Connexoon Window o stínění, Connexoon Access o vrata a bránu a Connexoon Terrace o útulnou atmosféru na vaší terase.

Ovládání jednotlivých prvků domácnosti je stejně snadné jako u systému TaHoma®, systém Connexoon však nepropojí celou domácnost - máte na výběr z libovolné kombinace dvou aplikací.

 04foto.jpg

Máte o systém Connexoon zájem, nebo další otázky? Obraťte rovnou na nás, rádi vám se vším poradíme.