Látkové rolety den a noc i do atypických tvarů

Rolety den a noc dobře regulují prostup slunečních paprsků do interiéruTwinRoll, rolety Twintex, Duo rolety, den a noc rolety, rolety zebra, látková horizontální žaluzie - všechny uvedené termíny označují jeden z nejmodernějších výrobků interiérové stínící techniky. Na výběr máte z více než 2000 látek, ze kterých si po domluvě můžete nechat ušít rolety den a noc na míru. Katalogy a vzorníky vám zapůjčíme domů.

U rolety do oken den a noc se střídají průsvitné a neprůsvitné pruhy zdvojené látky. Jejich vzájemné překrývání umožňuje velmi dobrou regulaci prostupu slunečních paprsků do interiéru. Tento luxusní stínicí prvek dokáže dokonale skloubit přednosti látkových rolet, žaluzií a záclon.

Rolety noc a den se v Evropě vyrábějí od roku 2006 a jsou oblíbené zejména pro atypické provedení a funkčnost. Při vytažení rolety se látka, podobně jako u klasické látkové rolety, navíjí na trubku a je skrytá do velmi malého balu. Na přání zákazníka mohou být i rolety den a noc v kazetovém provedení.

Zjistit cenu

Ovládání rolety noc a den

Twintex je možné ovládat manuálně i motoricky. Při vhodném výběru motoru je možné napojení rolet na inteligentní řídicí systém.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení

Napište si o cenu Twintex rolet

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.