Stylové tapety včetně lepení

Kvalitní tapety na zeď, které vydrží dlouho krásné, jsme už pro vás předvybrali. Teď vám rádi pomůžeme zvolit ty nejlepší tapety pro váš interiér. Ve výběru výše můžete vidět opravdu jen zlomek kolekcí, které nabízíme. V našich studiích v Náchodě a Hradci Králové máme připravené všechny katalogy a vzorníky. Vy tak uvidíte oproti zkreslení monitoru skutečné barvy tapety, a budete si moci sáhnout na jejich strukturu. Na výběr máte vinylové tapety, vliesové, textilní, oděruvzdorné nebo tapety pohlcující zvuk od italských, belgických, francouzských a německých výrobců. Například Arte a Rasch.

tapety rasch

Proč vybrat tapety s námi

  • dáváme 5 let záruku na naši práci
  • spolupracujeme s prověřenými výrobci tapet
  • díky vzorníkům uvidíte reálné barvy a strukturu tapet
  • tapety po dohodě nalepíme
  • poradíme si i s atypickým lepením
  • umíme zrealizovat kompletní design interiéru
  • děláme interiéry krásnější od roku 2008

Nezávazně zjistit cenu


tapety na zeď raschKomplexní dodání tapet

Hledám kvalitní tapetu

Výborně. Nabízíme pouze kvalitní tapety od renomovaných výrobců. Vzorníky a katalogy jsou pro vás připravené v našich studiích. Můžete si je i půjčit domů.


Uvítám radu s výběrem tapety

Máte konkrétní úmysl, nebo ještě váháte, kam a jakou tapetu vůbec dát? Můžeme vám přijet poradit přímo na místo realizace. Tapety spolu vybereme, změříme stěny, spočítáme spotřebu, objednáme a dodáme.


Svěřím lepení tapet odborníkům

Od toho jsme tu. Vybrané tapety vám rádi profesionálně nalepíme. Poradíme si i s atypickými tvary.


Chci, aby to návštěvám vyrazilo dech

To je naše parketa - jsme designové studio. Poradíme vám, jak nejlépe sladit tapety s ohledem na koberce, záclony, závěsy, rolety, nábytek, dekorace. Umíme vám takový dechberoucí interiér také komplet zhotovit na míru.

Nezávazně zjistit cenu


Ukázky tapet v interiérech