Stylové tapety včetně lepení

Hledáte kvalitní tapety na zeď, které nejenže vydrží dlouho krásné, ale i dokonale doplní váš interiér? Nemusíte hledat dál! Už jsme pro vás předselektovali ty nejlepší kolekce, a teď vám rádi pomůžeme vybrat tu pravou pro váš prostor.

Naše nabídka tapet je bohatá a různorodá. Obrázky níže představují jen malou ukázku toho, co máme k dispozici. Navštivte náš showroom v Náchodě nebo Hradci Králové, kde máme připravené všechny katalogy a vzorníky. Díky tomu uvidíte skutečné barvy tapet a můžete si prohlédnout jejich strukturu přímo na vlastní oči, bez zkreslení monitoru.

Na výběr máte z různých typů tapet, včetně vinylových, vliesových, textilních, odolných vůči otěru a dokonce i takových, které absorbuji zvuk. Naše kolekce pocházejí od renomovaných italských, belgických, francouzských a německých výrobců, jako jsou například Arte a Rasch.

Navíc poskytujeme i služby tapetáře, abychom vám zajistili kompletní a profesionální řešení pro váš interiér. Přijďte si vybrat tu pravou tapetu do našeho showroomu. Vaše stěny si zaslouží jen to nejlepší!

Proč vybrat tapety s námi

  • dáváme 5 let záruku na naši práci
  • spolupracujeme s prověřenými výrobci tapet
  • díky vzorníkům uvidíte reálné barvy a strukturu tapet
  • tapety po dohodě nalepíme
  • poradíme si i s atypickým lepením
  • umíme zrealizovat kompletní design interiéru
  • děláme interiéry krásnější od roku 2008

Nezávazně zjistit cenu


tapety na zeď raschKomplexní dodání tapet

Hledám kvalitní tapetu

Výborně. Nabízíme pouze kvalitní tapety od renomovaných výrobců. Vzorníky a katalogy jsou pro vás připravené v našich studiích. Můžete si je i půjčit domů.


Uvítám radu s výběrem tapety

Máte konkrétní úmysl, nebo ještě váháte, kam a jakou tapetu vůbec dát? Můžeme vám přijet poradit přímo na místo realizace. Tapety spolu vybereme, změříme stěny, spočítáme spotřebu, objednáme a dodáme.


Svěřím lepení tapet odborníkům

Od toho jsme tu. Vybrané tapety vám rádi profesionálně nalepíme. Poradíme si i s atypickými tvary.


Chci, aby to návštěvám vyrazilo dech

To je naše parketa - jsme designové studio. Poradíme vám, jak nejlépe sladit tapety s ohledem na koberce, záclony, závěsy, rolety, nábytek i dekorace. Umíme vám takový dechberoucí interiér také komplet zhotovit na míru.

Nezávazně zjistit cenu


Ukázky tapet v interiérech