Vertikální žaluzie z Náchoda

Vertikální žaluzie, jak je možná neznáte…

Vertikální žaluzie má většina z nás spojené s plastovými žaluziemi využívanými v minulosti především v kancelářích a komerčních prostorách. Podobně jako ostatní prvky interiérové stínicí techniky i vertikální žaluzie prošly značným inovačním procesem. V současném provedení mohou tvořit nejen funkční, ale i dekorativní prvek. Vertikální žaluzie dělíme dle materiálu, ze kterého jsou lamely vyrobeny na plastové, látkové a dřevěné.

Lamely vertikálních žaluzií

Předností plastových lamel je především snadná údržba. V nabídce máme i lamely s antibakteriální povrchovou úpravou, vhodné do prostředí, kde je kladený důraz na sterilitu.

ýhodou látkových lamel je široká nabídka materiálů a barevného provedení. Látkové lamely dodáváme v šířkách 89, 127 a 250mm. Zvláště lamela o šířce 250mm působí v interiéru dynamicky a současně velmi elegantně.

Dřevěné žaluzie jsou vyráběné z kvalitního přírodního materiálu, který do interiéru vnese teplo a útulno.

Zvláštním typem vertikálních žaluzií jsou žaluzie harmony. Jedná se o kombinaci PVC lamel a voálové látky. Výhodou je především funkčnost a snadná údržba.

Vertikální žaluzie, stejně jako ostatní  výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Zjistit cenu


Možnosti provedení vertikálních žaluzií