Hliníková pergola včetně montáže

Hliníkové pergoly s nastavitelným sklonem střešních lamel jsou ideálním kompromisem mezi zastíněním a plným zastřešením venkovního posezení, vířivky, bazénu, dětského koutku a podobně.

Našim zákazníkům dodáváme a montujeme hliníkové pergoly na míru požadavkům klienta i místa realizace. Je možné instalovat je přímo k domu nebo jako samostatně stojící.

Dodávané moduly se dají různě spojovat a kombinovat. Pevná konstrukce a kvalitní lamely zajišťují perfektní fungování v dešti i větru. To vše navíc zvládnete bez fyzické námahy.

Technické provedení a údržba pergol

Pergoly jsou vyráběny z různých materiálů, v mnoha variantách konstrukcí s možností využití nejrůznějšího příslušenství.

Hliníkové pergoly s lamelovým stropem jsou téměř bezúdržbové. Konstrukce je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů, které dokonale přiléhají, takže zajistí pohodlí i v dešti a snesou dokonce i lehčí vrstvu sněhu.

Hliníkové lamely jsou zajímavé také svým designem. Jejich otáčením je možné velmi dobře regulovat pronikání slunečních paprsků. Lamely jsou profilované a v zavřeném stavu do sebe jednotlivé části dobře zapadají.

Vedle lamelového stropu nabízíme i zastřešení baldachýnem. Důraz klademe především na odolnost látky vůči dešti a její stálobarevnost.

Nezávazná kalkulace


Ovládání pergol

‌Ovládání lamel pergoly hliníkové je jednoduché a zcela bez námahy. Vybrat si můžete mezi aplikací v chytrém telefonu, přenosným ovladačem a motorickým vypínačem připevněným na stěnu.


Doplňky k pergolám

Do pergol často instalujeme topné těleso nebo úsporné LED osvětlení, které výrazně zvýší komfort užívání. Integrované led pásky mohou být osazeny nejen po obvodu pergoly, ale také do jednotlivých lamel. Požitek z krytého posezení také zvýší boční Zip Screen rolety, které mužete zatahovat a vytahovat různě s ohledem na polohu slunce či směr větru. Svou úlohu zastanou i jako ochrana proti hmyzu.


Pergoly od nás

Pergoly, stejně jako ostatní výrobky, dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studia v Náchodě a Hradci Králové.


Ukázky provedení pergol

Pergola B-200
Pergola B-200
Pergola B-200
Pergola B-200
Pergola B-200
Pergola B-200