Venkovní markýzy z kvalitních komponentů

Markýzy Venkovní markýzy od nás jsou dlouhodobě bezúdržbové, voděodolné a neplesnivějící ve vlhku. Dle vašeho přání dodáme zahradní markýzy v požadováném provedení - kolmé i boční markýzy. Nabízíme širokou a pestrou škálu stálobarevných látek a naši specialisté vám rádi poradí, jak dotvořit celkový vzhled objektu.

  • montáž našimi odbornými techniky
  • výroba na míru
  • 5 let záruka na naši práci
  • showroom v Náchodě a Hradci Králové
  • katalogy a vzorníky látek zapůjčíme domů


Zjistit cenu

Ochrana a údržba látky

V naší nabídce můžete vybírat z klasických markýz, polokazetových markýz (kdy je bal látky uložen v kazetě, která zajišťuje ochranu proti dešti) i kazetových markýz (při zatažení markýzy je bal uložen v kazetě, která je zcela uzavřena).

Konstrukce i látky jsou určeny pro dlouhodobé bezúdržbové užívání venkovních markýz. V případě potřeby je možné očistit tkaninu i konstrukci čistou vodou nebo mýdlovým roztokem.

Pokud teprve zvažujete možnosti venkovního stínění, nepřehlédněte také designově zajímavé a velmi variabilní stínicí plachty!

Doplňky k markýzám

Velmi často bývají markýzy doplněny o další volitelné prvky, jako je větrné a sluneční čidlo, přídavné terasové topné těleso nebo úsporné LED osvětlení.

Možnosti provedení

Markýza Segno
Markýza SegnoMarkýza B-27
Markýza B-27
Markýza B-27
Markýza B-27
Markýza B-38 s volánem
Markýza B-38 s volánem