Látkové rolety s možností potisku

Látkové rolety modréVnitřní okenní rolety látkové patří mezi nejstarší druhy stínění, v dnešní době jsou velmi oblíbené zejména pro svoji jednoduchost a funkčnost. Přímo v našem studiu v Náchodě máme k dispozici více než 2000 látek. Kolekce zahrnuje látky transparentní, polotransparentní, blackoutové, dekorativní, jednobarevné i s potiskem. Při vhodné kombinaci jednotlivých komponentů a materiálů mohou být i látkové rolety do oken dominantním designovým prvkem ve vašem interiéru.

Proč si vybrat látkové rolety od nás

  • 5 let záruka na naši práci
  • katalogy a vzorníky zapůjčíme domů
  • možnost vlastního potisku a nehořlavé úpravy
  • před začátkem výroby u vás zaměříme
  • možnost motorického ovládání

Výroba prvních látkových rolet se datuje až do roku 1889 a probíhala na Broumovsku. V posledních letech prošly látkové rolety značným inovačním procesem. Zajímavým typem rolet, kde se využívá látky, jsou také rolety římské, které lze snadno z okna sundat a prát.  

Rolety s potiskem

Pokud požadujete do svého interiéru něco originálního a jedinečného, můžeme vám nabídnout látkové rolety s potiskem dle vlastního výběru. Některé látky mají také speciální nehořlavou úpravu nebo teflonovou úpravu, která umožňuje jejich použití i do vlhkého prostředí. Příslušné certifikáty na požádání dodáme. Katalogy látek vám rádi zapůjčíme i domů.

Zjistit cenu

Ovládání rolet

Látkové rolety je možné ovládat manuálně - řetízkem nebo pružinou, ale i motoricky. Motorické ovládání doporučujeme zejména pro zvýšení komfortu užívání. Dle výběru typu motoru je možné napojení látkových rolet i na inteligentní systémy řízení. Jedním z nejnovějších produktů je dostupný systém od společnosti SOMFY - systém TAHOMA (více na https://www.somfy.cz)

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení látkových rolet

Soubory ke stažení