Garnýže na záclony na míru

Navštivte náš showroom v Náchodě a Hradci Králové, kde vám po domluvě vyrobíme chromové, lakované, tyčové, kovové garnýže a kolejnice na záclony. Realizujeme i atypová řešení, vše u vás můžeme před výrobou zaměřit. V případě zájmu lze naše garnýže na záclony ovládat elektricky pomocí dálkového ovládání. Kovové gárnýže a záclonové kolejnice od nás jsou investicí do kvality, která zaručí pěkný vzhled i funkčnost dlouhé roky. Na naši práci poskytujeme 5 let záruky

DSC_0533.jpg

V našem studiu naleznete ohromné množství garnýží a záclonových kolejnic v různých provedeních. Rádi vám poradíme, jak sladit okenní dekorace i designově vhodné garnýže.  

Protože se zabýváme tvořením interiéru, je dobré myslet na tyto záležitosti již v době, kdy je vaše bydlení na papíře. Pokud chcete garnýže ovládat elektricky, pomocí dálkového ovládání, navrhneme nejlepší řešení ovládání či vedení kabelů.

V případě zájmu vám rádi poradíme, jak předejít případným komplikacím, předělávání zásuvek či bezpečnostních čidel. Kontaktujte nás pomocí kontaktního formuláře nebo navštivte naše studio v Náchodě nebo Hradci.

Zjistit cenu

Možnosti provedení garnýží

dřevěné záclonové tyče Byron&Byron
dřevěné záclonové tyče Byron&ByronNerezová garnýž
Nerezová garnýž
Stylová garnýž
Stylová garnýž
Designová garnýž
Designová garnýž
Nerezová garnýž
Nerezová garnýž