Interiérová stínicí technika

Interiérové stínění je naše hobby. Klademe důraz nejen na dokonalou funkčnost a dlouhou životnost, ale také na provedení, které bude vašemu domovu či kanceláři slušet. Proto spolupracujeme s prověřenými partnery a vybranou techniku vám můžeme dodat dle vašich specifických požadavků. Montáže provádíme především v Královéhradeckém a Pardubickém kraji, výjimkou ale nejsou ani místa ve vzálenějších částech republiky.

V Náchodě či Hradci Králové můžete navštívit naše studia, kde pro vás máme připravené katalogy látek a vzorová provedení. Společně najdeme nejúčinnější variantu i pro vaše bydlení.

Dodáváme a montujeme tuto interiérovou stínicí techniku

Kontaktujte nás

Nemáte ještě představu, které rolety či žaluzie zvolit? Přečtěte si pár slov o nejoblíbenější interiérové stínicí technice:

  • Pomocí látkových roletek lze díky obrovskému výběru látek docílit nejen požadovaného stupně zatemnění, ale také zajímavého designového prvku interiéru.
  • Rolety den a noc (twintex) těží z důmyslné kombinace střídání průhledných a neprůhledných pruhů látek. Ve výsledku jsou designově zajímavější alternativou klasických žaluzií.
  • ‌Římské rolety představují stínicí prvek, který snoubí eleganci závěsů s praktičností rolet. Barvy látek lze různě kombinovat a vytvářet tak nevšední vzhed vašeho interiéru.
  • ‌Nic vám nepomůže se stíněním a zlepšením klimatu v podkrovních prostorách tak, jako rolety na střešní okna. Můžete si vybrat z průsvitných látek stínicích, nebo zvolit zatemňovací varianty.
  • ‌Kouzlo vertikálních žaluzií Harmony tkví ve spojení se vzdušnou voálovou záclonou. Oproti klasickým plastovým lamelám tak získává interiér velmi elegantní prvek.
  • Plisé je v poslední době asi nejoblíbenější látkovou roletou/žaluzií. Zasloužila se o to variabilní možností shrnování (shora, zespodu, od prostřed), snadnou údržbou a kombinovatelností barev. plisé rolety navíc dokážou zastínit i atypické tvary oken jako trojúhelníkové vikýře, oblouky apod.
  • ‌Žaluzie hliníkové a dřevěné asi netřeba dlouze představovat. Dřevěné žaluzie navodí v interiéru dojem luxusu a hřejivé atmosféry, hliníkové žaluzie zase oceníte pro jejich snadnou údržbu a variabilitu provedení.


Naši odborníci vám s bližším výběrem rádi pomohou, stačí nás kontaktovat.


Stínicí technika od nás

Dbáme na spolehlivost a vysokou kvalitu námi poskytovaných služeb. Za naším dobrým jménem stojí roky zkušeností a řada úspěšných realizací nejen v Královéhradeckém a Pardubickém kraji. Konzultace vedeme přímo v místě realizace zakázky, stejně jako poradenství, zaměření i samotnou montáž výrobků.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. Pro přímou komunikaci můžete navštívit naše studia v Náchodě a Hradci Králové.‌