Plisé žaluzie včetně montáže

Plissé žaluzie pro dokonalé zastínění vašeho interiéru

Jedná se o skládanou látkovou žaluzii, která se dnes těší velké oblibě. Výhodou plisé žaluzie je jednoduchá montáž, možnost instalace i do atypických tvarů a velmi snadná údržba.

Na výběr vám dáme z více než 2000 druhů látek. Katalogy a vzorníky vám zapůjčíme i domů. Rádi vám vyrobíme plisé žaluzie na míru. Napište si o nezávaznou cenovou kalkulaci.

Proč si vybrat žaluzie plissé právě od nás

  • 5 let záruka na naši práci
  • výběr z látek vzdušných i zatemňovacích, s aplikací proti přehřívání i tepelným ztrátám
  • pro klasická okna i atypické tvary
  • možnost regulace stínění zvlášť ve všech výškách okna
  • před realizací možnost zaměření přímo ve vašich prostorách
  • v případě zájmu dodání včetně montáže
  • showroom se vzorníky v Náchodě a HK

Nezávazně zjistit cenu


Látkové plisé žaluzie také umožňuje shrnutí profilu s látkou z horní i dolní části okna, čímž můžeme posunout stínicí pruh do jakékoliv úrovně okna dle aktuální polohy slunce. Při vytaženém stavu je ve srovnání s klasickou hliníkovou žaluzií paket přibližně třetinový.

Látky pro plissé žaluzie

Máte na výběr z kolekce látek s různým stupněm propustnosti světla, od látek transparentních až po látky plně zatemňující. Dodáváme i látky se speciální povrchovou úpravou, které lépe chrání interiér proti přehřívání (látky s napařovanou hliníkovou vrstvou), nebo mají vysoký stupeň odrazu světla (látky s perleťovým zátěrem).

Žaluzie plissé také umožňuje kombinovat dvě látky, a to i látky různého typu. Tím lze například snížit teplotní ztráty v zimním období.

Údržba plissé žaluzií

Látkové žaluzie plissé jsou prakticky bezúdržbové. Pokud máte ale dojem, že by si Vaše žaluzie po čase užívání zasloužily trochu "oprášit", vždy je rozhodující použitý materiál plissé. Většinu látek lze omýt vlažnou vodou s jemným pracím práškem, případně osprchovat, čemuž nebrání ani úložný plastový paket. Doporučujeme se ale vždy nejdříve o možnosti údržby u nás individuálně informovat.

Duette

Vedle klasického provedení plissé nabízíme také rolety Duette. Jedná se o plissé žaluzii se zdvojenou látkou. Díky speciální komorové látce reguluje roleta lépe pronikání tepla, v zimních měsících naopak snižuje tepelné ztráty.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě a Hradci Králové.

Zjistit cenu

Možnosti provedení Plisé

Plisé žaluzie v kombinaci barev
Plisé žaluzie v kombinaci barev
Plise žaluzie ve střešním okně
Plise žaluzie ve střešním okně


Žaluzie plisé do kuchyně
Žaluzie plisé do kuchyně
Plise na okně v koupelně
Plise na okně v koupelně
Žaluzie plissé žluté
Žaluzie plissé žluté
Plissé žaluzie na míru v kombinaci se závěsy
Plissé žaluzie na míru v kombinaci se závěsy
Plisse
Plisse

Plisse
Plisse