Plisé žaluzie s možností kombinovat typy látek v rámci jedné rolety

Plissé žaluzie pro dokonalé zastínění vašeho interiéru

Jedná se o skládanou látkovou žaluzii, která se dnes těší velké oblibě. Výhodou plisé žaluzie je jednoduchá montáž, možnost instalace i do atypických tvarů a velmi snadná údržba. Na výběr vám dáme z více než 2000 druhů látek, ze kterých si můžete vybrat i doma. Katalogy a vzorníky vám zapůjčíme. Rádi vám vyrobíme plisé žaluzie na míru.

Proč si vybrat žaluzie plissé právě od nás

  • 5 let záruka na naši práci
  • látky s napařovanou hliníkovou vrstvou (chrání interiér proti přehřívání)
  • realizujeme i atypová řešení
  • před realizací zaměříme přímo ve vašich prostorách
  • v případě zájmu provedeme i montáž
  • showroom v Náchodě

Zjistit cenu


Látkové plisé žaluzie také umožňuje shrnutí profilu s látkou z horní i dolní části okna, čímž můžeme posunout stínící pruh do jakékoliv úrovně okna dle aktuální polohy slunce. Při vytaženém stavu je ve srovnání s klasickou hliníkovou žaluzií paket přibližně třetinový.

Plissé vyrábíme z široké kolekce látek s různým stupněm propustnosti světlaLátky pro plissé žaluzie

Nabízíme výběr z široké kolekce látek s různým stupněm propustnosti světla, od látek transparentních až po látky plně zatemňující. Dodáváme i látky se speciální povrchovou úpravou, které lépe chrání interiér proti přehřívání (látky s napařovanou hliníkovou vrstvou)  nebo mají vysoký stupeň odrazu světla (látky s perleťovým zátěrem).

Žaluzie plissé také umožňuje kombinovat dvě látky, a to i látky různého typu.

Duette

Vedle klasického provedení plissé nabízíme také rolety Duette. Jedná se o plissé žaluzii se zdvojenou látkou. Díky speciální komorové látce reguluje roleta lépe pronikání tepla, v zimních měsících naopak snižuje tepelné ztráty.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Zjistit cenu

Možnosti provedení Plisé

Napište si o cenu plissé

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.