Římské rolety na míru - atypická výroba až do 420 cm

Římské rolety dodáváme na míru

Záclonové římské rolety kombinují výhody rolet a záclon. U nás ve studiu v Náchodě dostanete na výběr z více než 2000 látek, katalogy a vzorníky rádi zapůjčíme domů. Římská roleta záclonová se vyznačuje především skvělou funkčností a snadnou údržbou - díky kvalitním komponentům se ani po letech neprohnou.

Látka římských záclonových rolet je rozdělená pomocí laminátových výztuží na horizontální pruhy. Při vytažení je látka složená v tzv. balu nad rámem okna. Aby římská roleta neomezovala užívání okna, je nutné s tímto prostorem nad okenním křídlem počítat již při instalaci. V případě zájmu před začátkem výroby u vás provedeme zaměření

Látka záclony římské rolety je k systému uchycena pomocí suchého zipu. Je tedy velmi snadné ji sundat a vyprat, případně vyměnit za novou s jiným designem. Pokud by vám ale více vyhovoval systém trvalého upevnění, můžete doporučit klasické látkové rolety.

Ovládání římských rolet

Římské rolety je možné ovládat manuálně i motoricky a to i při velkých rozměrech. Šířka římské rolety může být až 420cm.

Římské rolety od nás

Římské rolety dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Zjistit cenu

Možnosti provedení 

Napište si o cenu římských rolet

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.