Japonské posuvné stěny

Výhodou panelových stěn (japonských posuvných stěn) je zejména jejich variabilita. Jedná se o vertikální typ stínění, který je možné použít i pro otvory velkých rozměrů. Primárně slouží tento produkt v interiéru jako stínicí prvek. Velmi často je však využíván také k rozdělení prostoru nebo zakrytí výklenků.

Technické provedení

Systém japonské stěny se skládá z nosného profilu a stínicí látky. Panely japonské stěny jsou na jezdce v profilu uchyceny suchým zipem nebo hliníkovou lištou. To umožňuje jednotlivé panely velmi snadno sundat a vyprat, případně vyměnit za nové, aniž byste museli cokoliv rozebírat či montovat. Díky tomu můžete jednotlivé panely japonské stěny také kombinovat z různých látek.

Při dodržení stanovených technických parametrů je možné upravit šířku jednotlivých panelů japonské stěny přesně dle vašeho přání.

Zjistit cenu

Panely pro japonské stěny

Provedení panelů japonské stěny se liší dle přání a požadavků zákazníka a s ohledem na typ zvolené látky. Vybírat lze jak z látek pro látkové rolety, tak z látek vhodných pro záclony a římské rolety. Panelovou posuvnou stěnu je díky tomu možné ladit s ostatními prvky v interiéru. Panely japonské stěny lze ovládat manuálně, a to tahem za panel nebo šňůrou, i motoricky.

Ze strany zákazníků se často setkáváme s požadavkem na parkování panelů mimo zastíněnou plochu, což při prodloužení délky horního profilu tento produkt umožňuje.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě či Hradci Králové.

Možnosti provedení panelových stěn

Panelové stěny
Panelové stěny
Panelové stěny
Panelové stěny
Panelové stěny
Panelové stěny