Prezidentské apartmá v našem podání

Prezidentské apartmá v našem provedení. Není snad lepšího místa, kde se pořádně vyřádit, než v prezidentském apartmá. Rádi bychom s Vámi sdíleli, co všechno je u této realizace k vidění!

prezidentské apartmá (1).png

Zdobných úvazů jste si jistě všimli na první pohled. Existují v mnoha různých provedeních, ale v každém případě dodají prostoru nezaměnitelnou atmosféru.

prezidentské apartmá (2).png

Tři materiály v jednom závěsu. Tentokrát jsme zvolili výraznou látku se zámeckým vzorem pro spodní část závěsu a světlý jemný satén pro část vrchní.Třetím materiálem je zatemňující podšívka, která kromě blokování světla sjednocuje rubovou část závěsu a dopřává tak hezký pohled na závěsy i sousedům.

prezidentské apartmá (4).png

Prýmek, tvořící předěl mezi materiály, dodává závěsu ještě o něco luxusnější podobu. V tomto případě je prýmek ze stejné kolekce, jako úvazy.

prezidentské apartmá (5).png

Před kolejnicí je po celé její délce volán. Kromě jeho zdobné funkce má také funkci jednotící a zakrývá zřasení záclon i závěsů.

prezidentské apartmá.png

Výrazné závěsy a divoké tapety většinou nedělají dobrotu. Protože je však větší část závěsu z jednobarevného saténu, dovolili jsme si zvolit tapety se zámeckým vzorem, ovšem v jemných barvách.

prezidentské apartmá (3).png

Děkujeme Vám za pozornost a doufáme, že jste se dnes přiučili něco nového a rozšířili si obzory v tom, co všechno je u nás možné.

Fotografie

Zpět