Kolejnice z hobby marketů

Rádi bychom se s vámi podělili o naši nedávnou realizaci, jejíž část si můžete pamatovat již z února tohoto roku. U této realizace jsme se věnovali instalaci tapet, záclon a závěsů.

Nyní jsme se na toto místo vrátili z důvodu, kterému bychom rádi věnovali pozornost:

1. Pro velký úspěch jsme pokračovali v tapetování v chodbě a v kuchyni, kde přibyly tapety od Lamborghini, které celému prostoru dodaly ještě luxusnější vzhled.

2. Druhým důvodem byla výměna všech kolejnic. Při realizaci první části zakázky v únoru byly již v bytě nainstalovány kolejnice. Bohužel se jednalo o plechové kolejnice s jezdci na kolečkách, které pocházely z některého hobby marketu. Majitelé bytu se tehdy rozhodli zachovat stávající kolejnice. Na první pohled byste je od těch našich nepoznali, ovšem při používání je rozdíl mnohem patrnější. Jezdci se často zasekávaly, nejezdily plynule a celkově znepříjemňovaly manipulaci se závěsy a záclonami!

Proto jsme se rozhodli vyměnit všechny kolejnice za naše hliníkové s teflonovou vrstvou a kluznými jezdci. Nyní se závěsy a záclony pohybují téměř samy a užívání je mnohem pohodlnější.

Z této zkušenosti jsme si odnesli cenné ponaučení a především radost z toho, že jsme mohli zlepšit kvalitu prostoru pro naše milé klienty. Jsme vděční za jejich důvěru a otevřenost při spolupráci. A díky této zkušenosti jsme se opět přesvědčili o tom, že i zdánlivě drobné změny dělají velký rozdíl.

Váš LF design

Fotografie

Zpět