Jak na lišty?

Rádi bychom s Vámi sdíleli, k čemu všemu se ozdobné lišty v interiéru používají i to, jaké je jejich praktické využití.

Jak na lišty?

Rádi bychom s Vámi sdíleli, k čemu všemu se ozdobné lišty v interiéru používají i to, jaké je jejich praktické využití. Pojďme na to!

Dekorační lišty jsou stylový doplněk, který:

a) tvoří elegantní přechod mezi stěnou a stropem.
b) tvoří elegantní přechod mezi stěnou a podlahou.
c) oživuje stěny a má široké dekorativní využití.

Stropní lišty

Stropní lišty (fabiony) jsou námi nejčastěji používaným druhem lišty a to hned z několika důvodů. Nejčastěji je realizujeme spolu se záclonami a závěsy. V takovém případě volíme stropní garnýžové lišty. Stopní lišty také umí zakrýt drobné praskliny v místě přechodu stěny a stropu. Garnýžové stropní lišty nejenže rafinovaně skryjí kolejničky, ale navíc umožňují nainstalovat LED podsvícení!

lišty (3).png

Nástěnné lišty

Nástěnné lišty oživují hladové stěny a dodávají jim nádech luxusu. Spojují různé povrchy stěn (např.: malbu a tapetu) a dá se jimi orámovat například zrcadlo nebo dveře. Existují také nástěnné osvětlovací lišty. Může se zdát, že dekorační lišty jsou samá kudrlinka a jejich dny jsou již dávno spočítané, ale není tomu tak. V moderních barvách a provedení vypadají fantasticky!

Podlahové lišty

U podlahových lišt probíhá jejich realizace ve většině případů v návaznosti na zhotovení podlahy. Nejlépe Vám s nimi pomůže šikovný podlahář...

Pro více informací můžete zajít do našeho studia v Náchodě či v Hradci Králové, nebo si rovnou rezervovat osobní schůzku, abyste nás měli pouze pro sebe v plném nasazení.

Fotografie

Zpět