ZIP Screen rolety

ZIP SCREEN rolety

Zip screen rolety - Náchod, Trutnov, Hradec Králové, Pardubice, Broumov, Jičín

ZIP screenové rolety jsou velmi oblíbeným prvkem exteriérové stínicí techniky, a to především pro svoji funkčnost, dokonalé technické provedení a nadčasový vzhled. Velmi často jsou tyto rolety prezentovány pod názvy fixsreen či lockscreen.

Rolety jsou vhodné pro domy, byty i administrativní budovy. Roleta je tvořena látkou, horním boxem a bočními vodícími lištami, ve kterých je látka uchycena pomocí ZIP systému.

Konstrukce je vyrobena z kvalitních materiálů vysoce odolných proti působení vnějších vlivů. Díky uchycení látky ve vodících lištách má roleta i velmi dobrou odolnost proti větru. Pro tento typ rolet nabízíme výběr ze dvou druhů látek – serge (skelné vlákno potažené PVC) a soltis (polyesterové vlákno s nanesenou vrstvou PVC). 

Dokonalé vypnutí látek zajišťuje maximální ochranu proti pronikání přímých slunečních paprsků. Screenové rolety dokáží odrazit až 80% slunečního záření.

Látky typu screen nabízí jako jediné i v zataženém stavu velmi dobrý výhled ven a současně chrání před nežádoucími pohledy zvenčí. Používané exteriérové látky jsou odolné vůči vodě, teplotním výkyvům, jsou stálobarevné a snadno omyvatelné. V letních měsících chrání screenové rolety interiér proti přehřívání, v zimních měsích naopak snižují tepelné ztráty. Zipové screenové rolety mohou také sloužit jako sítě proti hmyzu.Rolety mohou být ovládání manuálně i motoricky.

Možnosti provedení

Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta
Screenová roleta v interiéru
Screenová roleta v interiéru
Screenová roleta v interiéru


zpět

Rychlý kontakt

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

LF DESIGN
Riegrova 176
Náchod
547 00

603 875 529
Webové stránky vytvořil Acceler

2015 © LF Design
Všechna práva vyhrazena!

Studio Náchod:
Riegrova 176
547 01 Náchod

T: 603 875 529
M: info@lfdesign.cz
Studio Trutnov:
Polská 431
541 01 Trutnov

T: 603 875 529
M: info@lfdesign.cz
Obchodní zastoupení:
Hradec Králové, Pardubice, Praha, Chrudim,
Dvůr Králové, Rychnov nad Kněžnou,
Kostelec nad Orlicí, Jaroměř, Broumov,
Nová Paka, Česká Třebová, Hořice,
Červený Kostelec, Česká Skalice, Opatovice...