Moderní záclony na míru z kvalitních látek

Navštivte náš showroom v Náchodě, kde vám po dohodě ušijeme záclony z kvalitních látek, u kterých klademe důraz především na snadnou údržbu a stálobarevnost. Katalogy i vzorníky vám rádi zapůjčíme domůAť už sháníte klasické, provázkové záclony různých šířek a barev nebo vitrážové záclony do kuchyně, poraďte se s námi. Rádi vám ušijeme luxusní záclony na míru i do atypických oken.

Proč si vybrat záclony od nás

  • možnost motorického ovládání záclon
  • 5 let záruka na naši práci
  • v případě zájmu provedeme i montáž
  • vyrábíme na míru
  • realizujeme atypová řešení
  • poradíme, jak sladit všechny doplňky pro dokonalý celek
  • spolupracujeme s prověřenými dodavateli

Nezávazně zjistit cenu

Moderní záclony jsou zpravidla průhledné nebo poloprůhledné a jejich hlavní funkcí je zpříjemnit a zjemnit interiér. Také pomohou zamezit nežádoucím pohledům zvenčí. Ušijeme vám, co si poručíte - voálové záclony, které ozdobí váš domov, či dětské záclony, jež potěší vaše ratolesti. A to vše z kvalitních látek od dodavatelů jako jsou např. Dossign, Fuggerhaus, Dekoma, Adwin a další. 

Údržba záclon

V naší kolekci jsou i látky s certifikátem EASY CARE, který zaručuje velmi snadnou údržbu. S látkami z naší kolekce máme bohaté zkušenosti a jako jedni z mála také nabízíme službu jejich údržby.

JZ-20150119-123248.jpg

Záclony od nás

Záclony dodáváme v řadě provedení, která se vzájemně liší typem skladu nebo poměrem řasení. Nejčastěji je využíván poměr řasení 1:2 nebo 1:2,5. Standardní výška záclon je 280 nebo 290 cm. Na přání zákazníka jsme schopni dodat záclony až do výšky 320 cm. Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte případně navštivte naše studio v Náchodě.

Nezávazně zjistit cenu

Cena za záclony

Cenu za kvalitní záclony můžeme počítat od 200 CZK za 1 běžný metr při výšce 280 cm. Standardně se záclona šije na řasící stuhu, která je v poměru 1 : 2. K tomu je třeba připočíst materiál na začištění záclony, šití, žehlení a aranžování.

Při poměru 1 : 2 (může být ale také 1 : 2,5) je cena záclony 400 CZK. Pokud máte okenní otvor o šířce 200 cm, skutečná spotřeba záclony je 4,8 bm a cena 960 CZK.

Ukázka záclon v interiérech
       

Možnosti provedení záclon

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Napište si o cenu záclon

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.