Stínící plachty Ingenua

Stínicí plachty INGENUA nabízí jednoduché a funkční zastínění teras či venkovního posezení. Výhodou systému je velká variabilita a možnost změny naklopení plachty dle aktuální polohy slunce. Plachtu není nutné sklízet ani při deštivém počasí. Stačí naklopit jeden cíp k zemi a voda bude samospádem odtékat. Naše realizace naleznete nejenom v Královehradeckém a Pardubickém kraji, ale po celé České republice.

Zaujala vás plachta INGENUA a zvažujete její pořízení? Kontaktujte nás…

Rádi zajedeme na místo realizace a plachtu INGENUA vám představíme. Před samotnou realizací vám ukážeme vzorek plachty a posoudíme vhodnost systému. Odborná konzultace v místě realizace je pro nás samozřejmostí.

Po ujasnění všech detailů vám zpracujeme cenovou nabídku.

Realizace zakázky: 

Samotná realizace probíhá ve dvou fázích. V první fáze zahrnuje betonování patek pro sloupky, které zaručují stabilitu celého systému. V instalaci je možné pokračovat až cca za týden po zatvrdnutí betonu. Naše práce začíná vykopáním děr. Po dohodě s klientem jsme schopni zajistit i odvoz přebytečné zeminy. V druhé fázi instalace připevníme kotvy, uchytíme sloupky a vypneme samotnou plachtu. Instalace je ukončena proškolením klienta o způsobu užívání a manipulace.

Zjistit cenu

Údržba

Pevně v zemi je zabetonovaný pouze trn, na který jsou sloupky nasazeny. Celý systém je tedy možné na konci sezóny demontovat a na zimu uschovat. Pro tento systém se používají látky se speciální povrchovou úpravou a jsou téměř bezúdržbové. V případě znečištění je možné látku velmi jednoduše ze systému sundat a vyprat, případně zanést do čistírny.

Látky určené pro tento systém jsou roztříděné do dvou skupin – dle gramáže a škály barevného provedení:

Kolekce PREMIUM

7 barevných variant, látka 190 g/m2

Kolekce LIMITED EDITION

7 barevných variant, látka 270 g/m2

Záruka

Na stínicí plachty INGENUA poskytujeme záruku až 36 měsíců od dokončení zakázky.

Možnosti provedení

   

Co chtějí zájemci nejčastěji vědět:

1) Je plachtu INGENUA možné použít jako ochranu před deštěm?
Primárně se jedná o stínicí systém. Podobně jako markýza, slunečník apod. Částečně tedy vodu zadrží, nicméně systém není vhodný jako ochrana proti dešti.

2) Jaká je odolnost systému proti větru?
Plachty INGENUA je možné používat v podmínkách, kdy rychlost větru nepřesahuje 70 km/h. Při silném větru doporučujeme plachtu, obdobně jako markýzu nebo slunečník, stáhnout.

3) Je možné plachty INGENUA ovládat i motoricky?
Plachty INGENUA je možné ovládat pouze manuálně.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

  

Napište si o cenu stínící plachty Ingenua

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.