Plisé látkové rolety na míru

Plissé Náchod, Trutnov, Hradec Králové, Pardubice, Broumov, Jičín

Jedná se o skládanou látkovou žaluzii, která se dnes těší velké oblibě. Výhodou plissé je jednoduchá montáž, možnost instalace i do atypických tvarů a velmi snadná údržba. A v čem se plissé liší od klasických hliníkových žaluzií? Na rozdíl od klasických hliníkových žaluzií jistě každý ocení velmi snadnou údržbu látky.

Plissé roleta také umožňuje shrnutí profilu s látkou z horní i dolní části okna, čímž můžeme posunout stínící pruh do jakékoliv úrovně okna dle aktuální polohy slunce. Při vytaženém stavu je ve srovnání s klasickou hliníkovou žaluzií paket přibližně třetinový.

Látky pro plissé

Nabízíme výběr z široké kolekce látek s různým stupněm propustnosti světla, od látek transparentních až po látky plně zatemňující. Dodáváme i látky se speciální povrchovou úpravou, které lépe chrání interiér proti přehřívání (látky s napařovanou hliníkovou vrstvou)  nebo mají vysoký stupeň odrazu světla (látky s perleťovým zátěrem).

Plissé žaluzie také umožňuje kombinovat dvě látky, a to i látky různého typu.

Zjistit cenu

Duette

Vedle klasického provedení plissé nabízíme také rolety Duette. Jedná se o plissé žaluzii se zdvojenou látkou. Díky speciální komorové látce reguluje roleta lépe pronikání tepla, v zimních měsících naopak snižuje tepelné ztráty.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení Plisé

Napište si o cenu plissé

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.