Twintex rolety pro pro dokonalou kontrolu světla v místnosti

Twintex, twinroll, roleta zebra, duo roleta, roleta den a noc. Náchod, Trutnov, Hradec Králové, Pardubice, Broumov, Jičín.TwinRoll, TwintexDuo roleta, roleta den a noc, roleta zebra, látková horizontální žaluzie – všechny uvedené termíny označují jeden z nejmodernějších výrobků interiérové stínící techniky.

Jedná se o látkovou roletu, u které se střídají průsvitné a neprůsvitné pruhy zdvojené látky. Jejich vzájemné překrývání umožňuje velmi dobrou regulaci prostupu slunečních paprsků do interiéru. Tento luxusní stínicí prvek dokáže dokonale skloubit přednosti látkových rolet, žaluzií a záclon.

Twintex se v Evropě vyrábí od roku 2006 a je oblíbený zejména pro atypické provedení a funkčnost. Při vytažení rolety se látka, podobně jako u klasické látkové rolety, navíjí na trubku a je skryta do velmi malého balu. Na přání zákazníka může být i tento typ rolety v kazetovém provedení.

Zjistit cenu

Ovládání Twintex rolet

Twintex je možné ovládat manuálně i motoricky. Při vhodném výběru motoru je možné napojení rolet na inteligentní řídicí systém.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení

Napište si o cenu Twintex rolet

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.