Závěsy do oken ze stálobarevných látek se snadnou údržbou

Z naší nabídky až 8 000 druhů látek si můžete v klidu vybrat i doma, katalogy a vzorníky vám zapůjčíme. Závěsy na míru šijeme z kvalitních látek, u kterých klademe důraz na stálobarevnost a snadnou údržbu. Navštivte náš showroom v Náchodě a my vám po dohodě vyrobíme zatemňovací závěsy přesně podle vašich představ.

024.jpg

Proč si vybrat závěsy od nás

  • v případě zájmu provedeme montáž závěsů
  • realizujeme i atypová řešení
  • na výběr i motorické ovládání závěsů
  • nabízíme kvalitní produkty, které zaručí pěkný vzhled a funkčnost dlouhé roky
  • 5 let záruka na naši práci
  • poradíme, jak sladit jednotlivé prvky interiéru
  • spolupracujeme s prověřenými dodavateli

Nezávazně zjistit cenu


Zatemňovací závěsy do oken podobně jako záclony, poskytnou naprosto neopakovatelnou atmosféru v interiéru. Vedle zpříjemnění dokážou neprůhledné zatemňovací závěsy zamezit pronikání slunečních paprsků z nebo do interiéru. Luxusní závěsy bývají velmi často používány společně s dalšími prvky interiérové stínicí techniky, a to se žaluziemi, záclonami, římskými nebo látkovými roletami. 


Ladění barev a materiálů pro závěsy

Při kombinaci je důležité sladění barev, materiálů a dodržení jednotného stylu v interiéru. Využijte našich zkušeností a dlouhodobé spolupráce s teamy designerů. V našem studiu v Náchodě si můžete prohlédnout řadu vzorků. Rádi vám také ukážeme fotografie z našich realizací.


Výběr látek pro závěsy a údržba

Při výběru látek pro šití závěsů a záclon klademe především důraz na kvalitu, snadnou údržbu a stálobarevnost. V naší kolekci jsou i látky s certifikátem EASY CARE, který zaručuje velmi snadnou  údržbu. S látkami, které nabízíme máme bohaté zkušenosti a jako jedni z mála také nabízíme službu jejich údržby.

Závěsy dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.  

Nezávazně zjistit cenu

2013-06-11_104753.jpg


Cena za závěsy

Cena za závěsy je samozřejmě různá. Většinou se udává cena za 1 bm, pozor ovšem, zda se jedná o látku o šířce 135 - 150 cm nebo o šířce 280 - 320 cm. Látka pak může stát, podle typu nebo typu výrobce, např. od 120 CZK za 1 bm až po 4000 CZK za 1 bm. To se již ale bavíme o skutečně luxusních látkách protkávaných zlatými nitkami.

Dále do ceny závěsů vstupuje prostřih, velikost vzoru. Můžete mít raport vysoký 65 cm a toto se musí brát v úvahu při počítání spotřeby. Také typ řasení má vliv na spotřebu, podobně jakou u záclon můžet být řasení v poměru 1 : 1,8 až 1 : 2,25. To znamená, na 1 metr šířky okna budeme potřebovat 1,8 - 2,25 bm látky.


Proto pokud se zastavíte na našem studiu v Náchodě a vyberete si určitý typ látky, spočítáme cenu s ohledem na vše, co jsme již zmínili. 

Ukázka závěsů v interiérech

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Napište si o cenu závěsů

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.