Pergoly s minimální údržbou a moderním designem

Schází vám na zahradě zastřešený prostor, kde můžete posedět s přáteli nebo jen tak relaxovat? Pokud ano, vyberte si z naší široké nabídky. Pergoly je možné instalovat přímo k domu nebo jako samostatně stojící. Dodávané moduly jsou vyráběny na míru a dají se různě spojovat a kombinovat.

Technické provedení a údržba pergol

Pergoly jsou vyráběny z různých materiálů, v mnoha variantách konstrukcí s možností využití nejrůznějšího příslušenství. climax_pergola.jpgHliníkové pergoly s lamelovým stropem jsou téměř bezúdržbové. Konstrukce je vyrobena z extrudovaných hliníkových profilů. Hliníkové lamely jsou zajímavé především svým designem. Jejich otáčením je možné velmi dobře regulovat pronikání slunečních paprsků. Lamely jsou profilované a v zavřeném stavu do sebe jednotlivé části dobře zapadají. Tvoří tak monolitickou plochu, která slouží současně jako ochrana proti dešti. Vedle lamelového stropu nabízíme i zastřešení baldachýnem. Důraz klademe především na odolnost látky vůči dešti a její stálobarevnost.

Zjistit cenu

Doplňky k pergolám

Do pergol je často instalováno topné těleso nebo úsporné LED osvětlení, které výrazně zvýší komfort užívání. Integrované led pásky mohou být osazeny nejen po obvodu pergoly, ale také do jednotlivých lamel.

Pergoly od nás

Pergoly, stejně jako ostatní výrobky, dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení pergol

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Napište si o cenu pergoly

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.