Markýzy ze stálobarevných látek a kvalitních komponentů

Markýzy - Náchod, Trutnov, Hradec Králové, Pardubice, Jičín, Broumov, Praha

Potřebujete zastínit terasu, zimní zahradu nebo jen balkonové dveře? Vyberte si některý z našich systémů určených pro zastínění nejen kolmých, ale i horizontálních ploch bez omezení prostoru.

Zvolte správný typ markýzy…

Markýzy jsou součástí objektu a dotváří jeho celkový vzhled, proto nabízíme širokou řadu typů a pestrou škálu barevných odstínů. Dle vašeho přání dodáme markýzy v požadovaném barevném provedení. Rádi vám poradíme nejen s výběrem vhodného typu markýzy, ale také při samotné realizaci.

Kvalita markýzy

Kvalitu markýzy určuje nejen spolehlivost a kvalita provedení konstrukce, ale také zvolená stínící látka. U látky klademe důraz především na odolnost vůči vodě, ochranu před slunečním zářením a stálobarevnost.

Zjistit cenu

Ochrana a údržba látky

V naší nabídce můžete vybírat z klasických markýz, polokazetových markýz (kdy je bal látky uložen v kazetě, která zajišťuje ochranu proti dešti) i kazetových markýz (při zatažení markýzy je bal uložen v kazetě, která je zcela uzavřena).

Konstrukce i látky jsou určeny pro dlouhodobé bezúdržbové užívání markýz. V případě potřeby je možné očistit tkaninu i konstrukci čistou vodou nebo mýdlovým roztokem.

Doplňky k markýzám

Velmi často bývají markýzy doplněny o další volitelné prvky, jako je větrné a sluneční čidlo, přídavné terasové topné těleso nebo úsporné LED osvětlení.

Možnosti provedení

Napište si o cenu markýz

Informace o ochraně osobních údajů

Zpráva bude odeslána na náš e-mail, odpovíme Vám nejpozději do 2 pracovních dnů. Většinou to ale bývá do pár hodin.