Panelové stěny

Panelové stěny

Japonské posuvné panelové stěny - Hradec Králové, Pardubice, Trutnov, Náchod, Broumov

Výhodou panelových stěn (japonských posuvných stěn) je zejména jejich variabilita. Jedná se o vertikální typ stínění, který je možné použít i pro velké rozměry. Primárně slouží tento produkt v interiéru jako stínicí prvek. Velmi často je však využíván také k rozdělení prostoru nebo zakrytí výklenků.

Technické provedení

Systém japonské stěny se skládá z nosného profilu a stínicí látky. Panely japonské stěny jsou na jezdce v profilu uchyceny suchým zipem nebo hliníkovou lištou. To umožňuje jednotlivé panely velmi snadno sundat a vyprat, případně vyměnit za nové, bez nutnosti montáže. Jednotlivé panely japonské stěny také mohou být kombinovány z různých látek.

Při dodržení stanovených technických parametrů je možné upravit šířku jednotlivých panelů japonské stěny přesně dle vašeho přání.

Panely pro japonské stěny

Provedení panelů japonské stěny se liší dle přání a požadavků zákazníka a s ohledem na typ zvolené látky. Vybírat lze jak z látek pro látkové rolety, tak z látek vhodných pro záclony a římské rolety. Panelovou posuvnou stěnu je díky tomu možné ladit s ostatními prvky v interiéru. Panely japonské stěny je možné ovládat manuálně, a to tahem za panel nebo šňůrou, i motoricky.

Ze strany zákazníků se často setkáváme s požadavkem na parkování panelů mimo zastíněnou plochu, což při prodloužení délky horního profilu tento produkt umožňuje.

Všechny výrobky dodáváme přesně na míru dle vašich požadavků a představ. V případě dotazů nás, prosím, kontaktujte nebo navštivte naše studio v Náchodě.

Možnosti provedení panelových stěn

Panelové stěny
Panelové stěny
Panelové stěny
Panelové stěny


zpět

Rychlý kontakt

Pro odeslání klikněte na druhé tlačítko:

LF DESIGN
Riegrova 176
Náchod
547 00

603 875 529
Webové stránky vytvořil Acceler

2015 © LF Design
Všechna práva vyhrazena!

Studio Náchod:
Riegrova 176
547 01 Náchod

T: 603 875 529
M: info@lfdesign.cz
Studio Trutnov:
Polská 431
541 01 Trutnov

T: 603 875 529
M: info@lfdesign.cz
Obchodní zastoupení:
Hradec Králové, Pardubice, Praha, Chrudim,
Dvůr Králové, Rychnov nad Kněžnou,
Kostelec nad Orlicí, Jaroměř, Broumov,
Nová Paka, Česká Třebová, Hořice,
Červený Kostelec, Česká Skalice, Opatovice...